Valorant İndirmeye Hazır. Valorant Nasıl İndirilir?

Valorant oyunu yayınlandı ve indirmeye hazır! Peki Valorant nasıl indirilir? Valorant sistem gereksinimleri neler? Detaylar Haberimizde.

Giriş: 02.06.2020 - 19:06 |
Valorant İndirmeye Hazır. Valorant Nasıl İndirilir?

Riot Games'in Valorant oyunu beta versiyondan çıkıp bugün yayınlandı ve indirmeye hazır hale getirildi. Beta versiyonu ile tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de oyun severlerin kısa sürede beğenisini kazanan yeni rekabetçi oyun Valorant, bugün itibariyle ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Riot Games'in Fps oyunu, 5'şer kişilik takımlar ile oynanabilen taktik nişancı oyunu özelliğini taşıyor. CS-Go'ya benzerliği ile dikkat çeken oyunda, her karakterin kendine özgü özel güç ve yetenekleri bulunuyor.

Valorant Nasıl İndirilir?

Valorant oyununu indirmek için https://playvalorant.com/tr-tr/ adresinde hemen oyna seçeneğini seçip ilgili adımları takip etmeniz yeterli. Oyunu indirip oynamak için hesap açmanız gerekmekte.

Valorant Nasıl Oynanır?

Oyuncuların Spike'ı yerleştirmeye veya imha etmeye çalıştığı, 5'e 5'lik, herkesin tur başına tek cana sahip olduğu bu taktiksel nişancılık oyununda 13 turu ilk kazanan galibiyeti alır.

Valorant Sistem Gereksinimleri?

Valorant oyunu için Riot Games'in tavsiye ettiği minimum ve önerilen sistem gereksinimleri ise şöyle;

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşlemci: Intel Core i3-370M
RAM: 4GB
Ekran kartı: Intel HD 3000
Depolama alanı: 6,9GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

İşlemci: Intel Core i5-4460
RAM: 6 GB
Ekran kartı: GTX 1050 Ti 4096 MB
Depolama alanı: 6,9GB

Kaç FPS Alırım?

Riot Games, Valorant oyununda en düşük donanımla 30 FPS, tavsiye edilen donanım kullanıldığınd 60 FPS ve yüksek donanım ile 144+FPS alınabileceğini söylüyor.

Riot Games Valorant Oyun Oyun İndir Oyun Fps Fps

BENZER HABERLER

En Yeni Haber sizlere sondakika haberleri ve en güncel haberleri sunar. enyenihaber | enyenihaber.com