Samsung'dan Cep Telefonu Değişim Kampanyası

Samsung firması, bazı telefon, tablet veya akıllı saat modellerinde değişim kampanyası başlattı.

Giriş: 03.06.2020 - 22:48 |
Samsung'dan Cep Telefonu Değişim Kampanyası

Samsung firması yeni cep telefonu alacak müşterilerine eskiyi getir yeniyi götür kampanyası başlattı. Kampanya sadece cep telefonlarında değil, tablet veya akıllı saat modellerinde de geçerli. Samsung değişim kampanyasını 5 adımda gerçekleştireceğini duyurdu.

SAMSUNG DEĞİŞİM KAMPANYASI

Samsung değişim kampanyası adımlarını şu şekilde duyurdu;

1- Satın almak istediğiniz yeni cep telefonu modelini ve değişim yapmak istediğiniz mevcut cihazınızı seçin ve değişim kampanyası formunu doldurun.

2- Cihazınız, ön değerlendirme şartlarını karşılıyor ise, kampanyaya dahil ön indirim tutarı doğrudan sepetinize yansıyacaktır.

3- Siparişiniz tamamladıktan sonra,yeni cihanız belirtilen adrese gönderilecektir.

4- Eski cihanızı adresinizden teslim alınır. Siparişinizi tamamladıktan sonra açılacak randevu ekranından eski cihazınızı sizden teslim alınmasını istediğiniz tarihi seçin.

5- Eski cihazınızın kontrolleri Samsung çalışanları tarafından kontrol edildikten sonra eski telefona biçilen fiyat teklifi size iletilir. Onaylamanız durumunda "Ön İndirim Tutarı Düşüldükten Sonra" kalan tutarı ödeme yönteminize göre Samsung size iade eder.

Kampanya ayrıntılarında değişik olması ihtimaline karşı ve detaylı açıklamaları bulmak için Samsung'un resmi sitesini ziyaret ediniz.

Kampanya Linki : https://shop.samsung.com/tr/degisim-kampanyasi

Samsung cep telefonu tablet akıllı saat

BENZER HABERLER

En Yeni Haber sizlere sondakika haberleri ve en güncel haberleri sunar. enyenihaber | enyenihaber.com